Sweex WiFi antenna 5 dBi NA025

318,00 ден.   Спореди

Sweex WiFi antenna 5 dBi NA025


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 318,00 ден.

пред 6 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 320,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sweex WiFi antenna 5 dBi NA025

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка