Sweex WiFi antenna 10 dBi NA030

450,00 ден.   Спореди

Sweex WiFi antenna 10 dBi NA030


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 450,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sweex WiFi antenna 10 dBi NA030

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка