Sweex USB to serial cable RS232 CD005

Sweex USB to serial cable RS232 CD005

450,00 ден.   Спореди

Sweex USB to Parallel printer LPT cable CD004


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 450,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sweex USB to Parallel printer LPT cable CD004

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка