Sweex SD Card Reader CR009V2

250,00 ден.   Спореди

Sweex SD Card Reader CR009V2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 250,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sweex SD Card Reader CR009V2

Капацитет 0 GB
Тип на мемориска картичка Card Reader
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка