Sweex SA005 15.6" Notebook Backpack with Trolley

Sweex SA005 15.6" Notebook Backpack with Trolley

1.972,00 ден.   Спореди

Sweex 15.6" Notebook Trolley Backpack, Extractable handle with slide-lock, Wheatherproof, SA005


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.972,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sweex 15.6" Notebook Trolley Backpack, Extractable handle with slide-lock, Wheatherproof, SA005

Дијагонала 15.6'' Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка