Sweex PCI-E Card to 1 internal SATA II port PU200

891,00 ден.   Спореди

Sweex PCI-E Card to 1 internal SATA II port PU200


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 891,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sweex PCI-E Card to 1 internal SATA II port PU200

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка