Sweex PCI Card to SATA with RAID PU103

Sweex PCI Card to SATA with RAID PU103

699,00 ден.   Спореди

Sweex PCI Card to SATA with RAID PU103


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sweex PCI Card to SATA with RAID PU103

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка