Sweex Nvidia Geforce FX5500 AGP 256MB DDR DVI/VGA/TV-out with active cooler GC150V3

Sweex Nvidia Geforce FX5500 AGP 256MB DDR DVI/VGA/TV-out with active cooler GC150V3

1.850,00 ден.   Спореди

Шифра 16594 - Sweex Nvidia Geforce FX5500 AGP 256MB DDR DVI/VGA/TV-out with active cooler GC150V3


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.850,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 16594 - Sweex Nvidia Geforce FX5500 AGP 256MB DDR DVI/VGA/TV-out with active cooler GC150V3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка