Sweex Notebook Cooling stand

Sweex Notebook Cooling stand

886,00 ден.   Спореди

Sweex Notebook Cooling stand, 2x cooling fans, Height adjustment, 4port USB Hub,Comfortable wrist rest, black DS021


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 886,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sweex Notebook Cooling stand, 2x cooling fans, Height adjustment, 4port USB Hub,Comfortable wrist rest, black DS021

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка