Sweex Lock Kensington Security Lock PA202

250,00 ден.   Спореди

Technical details
Weight    105 g
Cable length    1.5 m
 


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 250,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Technical details
Weight    105 g
Cable length    1.5 m
 

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка