SW-A2.1 700, 2.1 channel subwoofer system 22 W, wooden subwoofer 14 W with 4-inch unit driver with a wide reflex cabinet for excellent deep bass performance, satellite speakers with 50x90 mm textile-covered driver, volume and bass control on subwoofe

SW-A2.1 700, 2.1 channel subwoofer system 22 W, wooden subwoofer 14 W with 4-inch unit driver with a wide reflex cabinet for excellent deep bass performance, satellite speakers with 50x90 mm textile-covered driver, volume and bass control on subwoofe

1.642,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 1.642,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка