SVHS to RCA (Cinch) Adapter

110,00 ден.   Спореди

CCV-521 SVHS->cinch adaptor (SVHS jack to RCA plug)

Features:
* SVHS->cinch adaptor
* Converts S-video signal to RCA signal
* Ideal to attach external television to TV-out PC c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 110,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CCV-521 SVHS->cinch adaptor (SVHS jack to RCA plug)

Features:
* SVHS->cinch adaptor
* Converts S-video signal to RCA signal
* Ideal to attach external television to TV-out PC card
* Retail package

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка