SURFER

15.690,00 ден.   Спореди

CoreDuo E5800,(3.20GHz)GT440 1GDR3 VGA,4GB DDR3 RAM,1333MHz,500GB HDD,DVD/RW


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 15.690,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CoreDuo E5800,(3.20GHz)GT440 1GDR3 VGA,4GB DDR3 RAM,1333MHz,500GB HDD,DVD/RW

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка