SUP INK HP CH564EE (301XL)

1.690,00 ден.   Спореди

CH564EE, No. 301XL, Ink Cartridge, Tri-colour, 330 str., za HP Deskjet 1050, HP Deskjet 2050, HP Deskjet 2050s


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ХП Стор http://hpstore.com.mk/   Детали 1.690,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CH564EE, No. 301XL, Ink Cartridge, Tri-colour, 330 str., za HP Deskjet 1050, HP Deskjet 2050, HP Deskjet 2050s

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка