SUP INK HP CD974AE (920XL)

623,00 ден.   Спореди

CD974AE (920XL), No. 920XL, Ink Cartridge, Yellow, 700 str., za HP Officejet 6500 Wireless, 6000Wireless, 6000, 6500, 7000, 6000 SpecialEdition


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 623,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CD974AE (920XL), No. 920XL, Ink Cartridge, Yellow, 700 str., za HP Officejet 6500 Wireless, 6000Wireless, 6000, 6500, 7000, 6000 SpecialEdition

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Wróciłeś i psioczysz na własny kraj ?Czyli to już nie Twój kraj:):)A z drugiej strony po 32-uch latach jesteś mjuż zdecydowanym yaaecskm.Arognnekim ,chamskim i NAJWAŻNIEJSZYM.:):