SUP INK HP CD972AE (920XL)

623,00 ден.   Спореди

CD972AE (920XL), No. 920XL, Ink Cartridge, Cyan, 700 str., za HP Officejet 6500 Wireless, 6000Wireless, 6000, 6500, 7000, 6000 SpecialEdition and more


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 623,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CD972AE (920XL), No. 920XL, Ink Cartridge, Cyan, 700 str., za HP Officejet 6500 Wireless, 6000Wireless, 6000, 6500, 7000, 6000 SpecialEdition and more

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка