SUNARTIS Дигитален термометар за печење на месо

1.593,00 ден.   Спореди

Едноставно изберете го видот на месо и сте подготвени за најдобриот вкус. Дигиталниот термометар за печење е со однапред поставени идеални температури за фазите на готвење и за мерење на точната телес...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.593,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноставно изберете го видот на месо и сте подготвени за најдобриот вкус. Дигиталниот термометар за печење е со однапред поставени идеални температури за фазите на готвење и за мерење на точната телесната температура на различните видови на месо.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка