Subrina volume conditioner(1000ml)

750,00 ден.   Спореди

Subrina volume conditioner(1000ml) Балзам за поголем волумен со млечни белковини. Н косата и дава мекост, го олеснува обликувањето на косата, го зголемува волуменот и полноста. Наменет е за тенка и бе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 750,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Subrina volume conditioner(1000ml) Балзам за поголем волумен со млечни белковини. Н косата и дава мекост, го олеснува обликувањето на косата, го зголемува волуменот и полноста. Наменет е за тенка и безживотна коса. Балзамот нанесете го на измиена и со крпа исушена коса, расчешлајте ја и после 2-3 минути темелно измијте.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка