Subrina sleek master (100ml)

320,00 ден.   Спореди

Subrina sleek master (100ml)Крем кој косата термички ја штити, потполно ја измазнува и ја прави свилена. Површината на влакното по употреба е затворена и негувана. Се нанесува на влажна коса.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 320,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Subrina sleek master (100ml)Крем кој косата термички ја штити, потполно ја измазнува и ја прави свилена. Површината на влакното по употреба е затворена и негувана. Се нанесува на влажна коса.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка