Subrina shampoo for all hair types (1000ml)

390,00 ден.   Спореди

Subrina shampoo for all hair types (1000ml) Шампон со вграден комплекс мед и млеко.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 390,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Subrina shampoo for all hair types (1000ml) Шампон со вграден комплекс мед и млеко.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка