subrina colour spray (150ml)

380,00 ден.   Спореди

subrina colour spray (150ml) Негувачки спреј со GMBcompleXom за интензивна заштита на бојата на косата. Се прилагодува и за тенка коса и не ја прави тешка. Косата после употреба е мазна и сјајна, боја...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 380,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


subrina colour spray (150ml) Негувачки спреј со GMBcompleXom за интензивна заштита на бојата на косата. Се прилагодува и за тенка коса и не ја прави тешка. Косата после употреба е мазна и сјајна, бојата е постојана. Се распрскува на предходно со крпа исушена коса на далечина од 20 см на должината на косата и на врвовите. Не се измива.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка