subrina colour shampoo (1000ml)

700,00 ден.   Спореди

subrina colour shampoo (1000ml)Шампон за фарбана коса со екстракт од бадем и кератин кој ја зајакнува косата, ја обновува и ја враќа еластичноста и сјајот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 700,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


subrina colour shampoo (1000ml)Шампон за фарбана коса со екстракт од бадем и кератин кој ја зајакнува косата, ја обновува и ја враќа еластичноста и сјајот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка