subrina colour conditioner (1000ml)

750,00 ден.   Спореди

subrina colour conditioner (1000ml)Балзам за фарбана коса со екстракт од бадем и кератин кој ја негува косата и ја враќа еластичноста, мазноста и сјајот. Балзамот нанесете го на измиена и со крпа исуш...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 750,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


subrina colour conditioner (1000ml)Балзам за фарбана коса со екстракт од бадем и кератин кој ја негува косата и ја враќа еластичноста, мазноста и сјајот. Балзамот нанесете го на измиена и со крпа исушена коса, расчешлајте ја и после 2-3 минути темелно измијте.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка