Subrina active energy shampoo(250ml)

310,00 ден.   Спореди

Subrina active energy shampoo(250ml)Шампон против опаѓање на косата со екстракт од хмељ и просо, го намалува зголемувањето опаѓање на косата, ја зајакнува и им обезбедува сигурност на фоликулите на ск...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 310,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Subrina active energy shampoo(250ml)Шампон против опаѓање на косата со екстракт од хмељ и просо, го намалува зголемувањето опаѓање на косата, ја зајакнува и им обезбедува сигурност на фоликулите на скалпот дополнителна енергија за повторно растење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка