Stylus SX125 A4, 5760x1440 dpi, 28/15ppm 120sheets, Print/Copy/Scan; 4 separate ink cartridges

2.050,00 ден.   Спореди

Stylus SX125 A4, 5760x1440 dpi, 28/15ppm 120sheets, Print/Copy/Scan; 4 separate ink cartridges


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.050,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Stylus SX125 A4, 5760x1440 dpi, 28/15ppm 120sheets, Print/Copy/Scan; 4 separate ink cartridges

Поддршка за факс no
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 12 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Me interesira ovoj printer, i kolku e cenata na boi za ovoj printer?