STIEBEL ELTRON PEY 18/21/24

STIEBEL ELTRON PEY 18/21/24

16.350,00 ден.   Спореди

Електронско управување за целосно константна температура Елегантен дизајн – само 93 mm тенок Менувачки избор на јачина ( 3/in1 ) од 18/21/24 kW Електронско детектирање на воздушни меури Греење на вода...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 16.350,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Електронско управување за целосно константна температура Елегантен дизајн – само 93 mm тенок Менувачки избор на јачина ( 3/in1 ) од 18/21/24 kW Електронско детектирање на воздушни меури Греење на водата со систем на голи жици погоден за мека и тврда вода Дијагностички систем Степен на заштита од прскање на водата IP 25 Избот на 7 различни температури , степени на сила од 30 до 60°C Едноставна и брза монтажа Волтажа : 3/PE ~ 400 V Осигурачи : 32 / 32 / 35 A Димензии (ВхШхД) : 485x226x93 (mm) Тежина 3.6 кг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи