STIEBEL ELTRON DHM 7

STIEBEL ELTRON DHM 7

9.870,00 ден.   Спореди

Јачина од 6,5 KW Предвидено за монтирање под тоалетен умивалник Елегантен мал дизајн Работа на две фази Прикложен нормален ел.кабел конекција директна во зид или пак со утичница Ниска потрошувачка на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 9.870,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Јачина од 6,5 KW Предвидено за монтирање под тоалетен умивалник Елегантен мал дизајн Работа на две фази Прикложен нормален ел.кабел конекција директна во зид или пак со утичница Ниска потрошувачка на електрична енергија и вода За едно или повеке кориснички места Ја зголемува влезната температура на водата за дополнителни +28°C Номинална температура на топлата вода од 38°C Грејач со голи жици , под притисок ,затворен систем Работи и со мека и со тврда вода Инсталација : ниска Ниво на заштита од вода IP24(hoseproof) Номинален притисок на вода : MPa/bar 1 / 10 Приклучок на вода : G ⅜ Волтажа : 2/PE ~380- 415 V , осигурачи 16А Минимален проток на вода 2,5 l/min Проток на вода : 2,0-3,3 l/min Димензии (ВхШхД) : 142x191x82 (mm) Тежина 1,4 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи