STIEBEL ELTRON CNS 250S

6.520,00 ден.   Спореди

Јачина 2,5 kw
Модерен тенок и рамен дизајн
Безшумност при работа
Јак алуминиумски дебел грејач
Голем избор на саканата температура од 6°C до 30°C
Брза и лесна монтажа за ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 6.520,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Јачина 2,5 kw
Модерен тенок и рамен дизајн
Безшумност при работа
Јак алуминиумски дебел грејач
Голем избор на саканата температура од 6°C до 30°C
Брза и лесна монтажа за на зид
Опција за дополнителна нарачка постоље со тркалца
"Splashproof " заштита од вода IP 24
Двојна заштитна класа
Електричен приклучок : 220-240 V
Боја алпинска бела
Грее просторија од 25 м/2
Димензии (ВхШхД) : 450x890x100 (mm)
Тежина 8,4 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка