STIEBEL ELTRON CNS 200F

6.250,00 ден.   Спореди

Јачина 2 kw
Модерен тенок и рамен дизајн
Безшумност при работа
Јак алуминиумски дебел грејач
Голем избор на саканата температура од 6°C до 30°C
Антизамрзнувачка функција ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 6.250,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Јачина 2 kw
Модерен тенок и рамен дизајн
Безшумност при работа
Јак алуминиумски дебел грејач
Голем избор на саканата температура од 6°C до 30°C
Антизамрзнувачка функција до 7°C
Брза и лесна монтажа за на зид
Додатна функција : можност за користење на апаратот на ногарки
Приложен сет на 2 монтажни ногарки со подвижни тркала
Вградена безбедносна заштита која го прекинува греењето во случај на пад
"Splashproof " заштита од вода IP 24
Двојна заштитна класа
Електричен приклучок 220-240 V
Боја алпинска бела
Долг кабел од 1,5 метри
Грее просторија од 20 м/2
Димензии (ВхШхД) : 450x740x100 (mm)
Висина со ногарките : 550 см
Тежина 7,1kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка