STIEBEL ELTRON CК 20S

STIEBEL ELTRON CК 20S

6.230,00 ден.   Спореди

Многу брзо загревање на бањи или кујни Јачина 2 kw Модерен тенок и рамен дизајн Метално кукиште со мали димензии Безшумност при работа со тивко дување Јак грејач Голем избор на саканата температура од...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 6.230,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Многу брзо загревање на бањи или кујни Јачина 2 kw Модерен тенок и рамен дизајн Метално кукиште со мали димензии Безшумност при работа со тивко дување Јак грејач Голем избор на саканата температура од 5°C до 30°C Брза и лесна монтажа за на зид "Splashproof " заштита од вода IP 13В Заштитна класа I Осигурувачи 8,7 А Електричен приклучок 220-240 V Боја алпинска бела Грее просторија од 20 м/2 Димензии (ВхШхД) : 460x335x123 (mm) Тежина 4,4 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка