STARTER

9.190,00 ден.   Спореди

LGA 775,DualCore D420,(1.6Hz),2GB DDR3 RAM,1333MHz,300HD,DVD/RW


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 9.190,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LGA 775,DualCore D420,(1.6Hz),2GB DDR3 RAM,1333MHz,300HD,DVD/RW

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка