STARTER LGA 1155

11.290,00 ден.   Спореди

Intel Core G530,(2.40GHz),2GB DDR3 RAM,1333MHz.500GB HDD DVD/RW


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 11.290,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Intel Core G530,(2.40GHz),2GB DDR3 RAM,1333MHz.500GB HDD DVD/RW

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи