ST V07 3G Resistive touch screen 7 16:9	365	5	nemaST A823 Capacitive touch screen 8, 10 points capacitive touch screen 800x600 resolution, Android 2.3, 4GB storage, Micro SD slot, Wifi built in, USB, Mini USB, HDMI 1080p, Aluminium back cover, Front camer

ST V07 3G Resistive touch screen 7 16:9 365 5 nemaST A823 Capacitive touch screen 8, 10 points capacitive touch screen 800x600 resolution, Android 2.3, 4GB storage, Micro SD slot, Wifi built in, USB, Mini USB, HDMI 1080p, Aluminium back cover, Front camer

6.999,00 ден.   Спореди

ST Gpad10 with GPS, Resistive touch screen 10.2 16:9, 1024x600 resolution, Android 2.2, 4GB storage,Dual Micro SD slot, GPS/AGPS Built in, Wifi built in, RJ45 connection, USB x2, HDMI 1080p, Front ca...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ST Gpad10 with GPS, Resistive touch screen 10.2 16:9, 1024x600 resolution, Android 2.2, 4GB storage,Dual Micro SD slot, GPS/AGPS Built in, Wifi built in, RJ45 connection, USB x2, HDMI 1080p, Front camera 1.3MP, Flash 10.1, 512MB DDR2 RAM, CPU: CPU:Infotm X220 1GHz, Battery: 2-cell Lithium polymer 3800mAh/7.4V Таблет компјутери ST www.set.mk 8899 37139 ST Gpad10 with GPS 365 5 nemaST V07 3G Resistive touch screen 7 16:9, GSM quadband 850/900/1800/1900 GPRS, 800x480 resolution, Android 2.2, 4GB storage, Micro SD slot, Wifi built in, Front camera 0.3MP, RJ45 adapter support, Flash 10.1, Microphone, Headphones 3.5mm jack, 256MB SD RAM, CPU:WM8650, High-performance 800MHZ CPU + 300MHZ DSP, Able to show HD resolution, Battery capacity: 1450Mah

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка