ST TS-M704G, SUPERIOR Technology, 7" Black/Black Tablet

2.180,00 ден.   Спореди

ST TS-M704G, SUPERIOR Technology, 7" Black/Black Tablet, Android 4.2 Gingerbread, Multitouch 5 points Capacitive G+P touch screen, 800x480 resolution, format: 16:9, 8 GB ROM, 512 MB DDR3 RAM, 2 Camera...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.180,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ST TS-M704G, SUPERIOR Technology, 7" Black/Black Tablet, Android 4.2 Gingerbread, Multitouch 5 points Capacitive G+P touch screen, 800x480 resolution, format: 16:9, 8 GB ROM, 512 MB DDR3 RAM, 2 Cameras (Camera built in front + Camera built in rear Ca

Рам капацитет 512 MB
Дијагонала 7" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка