ST - Superior Techology UTP Cat5E Cable 305meters CCA (20% Copper), 0.5mm - 24AWG

1.982,00 ден.   Спореди

ST - Superior Techology UTP Cat5E Cable 305meters CCA (20% Copper), 0.5mm - 24AWG


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.982,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ST - Superior Techology UTP Cat5E Cable 305meters CCA (20% Copper), 0.5mm - 24AWG

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка