ST - Superior Technology FTP Cat6 Patch Cable, 5meters CU (100% Copper), 0.56mm - 23AWG, Pass Fluke test on 100M

297,00 ден.   Спореди

ST - Superior Technology FTP Cat6 Patch Cable, 5meters CU (100% Copper), 0.56mm - 23AWG, Pass Fluke test on 100M


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 297,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ST - Superior Technology FTP Cat6 Patch Cable, 5meters CU (100% Copper), 0.56mm - 23AWG, Pass Fluke test on 100M

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка