ST MXV+, Superior technology, 4K Android SMART Computer, Black color,CPU RK3229 Quad core Cortex A7, 4K video playing, 1GB DDR3 Memory, 8GB ROM Memory, Mali 400 GPU, Hardware decoding to 4K/2K, Special XBMC player, HDMI 1.4, 4x USB2.0, SD card reader

3.271,00 ден.   Спореди

ST MXV+
• Superior technology
• 4K Android SMART Computer
• Black color
•CPU RK3229 Quad core Cortex A7
• 4K video playing
• 1GB DDR3 Memory
• 8GB ROM Memory
• ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.271,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ST MXV+
• Superior technology
• 4K Android SMART Computer
• Black color
•CPU RK3229 Quad core Cortex A7
• 4K video playing
• 1GB DDR3 Memory
• 8GB ROM Memory
• Mali 400 GPU
• Hardware decoding to 4K/2K
• Special XBMC player
• HDMI 1.4
• 4x USB2.0
• SD card reader
• LAN RJ45
• DC 5V
• AV RCA port
• SPDIF
• Remote controller

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка