ST MXQ, Box, Superior technology

2.974,00 ден.   Спореди

ST MXQ
• Superior technology
• Android SMART Box
• Black
• CPU Amlogic S805 quad core Cortex A5 4 CPU up to 1.5GHZ
• GPU Quad Core Mali-450
• Memory 1GB DDR3
• 8GB R...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.974,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ST MXQ
• Superior technology
• Android SMART Box
• Black
• CPU Amlogic S805 quad core Cortex A5 4 CPU up to 1.5GHZ
• GPU Quad Core Mali-450
• Memory 1GB DDR3
• 8GB ROM
• Android 4.4 Kitkat
• WiFi
• 4x USB 2.0
• SD Card reader
• A/V jack
• RJ-45
• HDMI 1.4(1080p)
• SPDIF
• DC jack
• IR remote controller
• HDMI cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка