ST MA-101, Superior technology, 3 in 1 Magic cube Bluetooth speaker, 3W power

763,00 ден.   Спореди

ST MA-101
• Superior technology
• 3 in 1 Magic cube Bluetooth speaker
• 3W power
• Bluetooth remote selphie shutter for all smartphones
• Bluetooth Handsfree with integrated m...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 763,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ST MA-101
• Superior technology
• 3 in 1 Magic cube Bluetooth speaker
• 3W power
• Bluetooth remote selphie shutter for all smartphones
• Bluetooth Handsfree with integrated microphone and speakerphone - for using in car or in office
• Micro USB charging cable
• Rechargeable battery: 3.7V/180mAh
• Packed in Crystal box

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка