ST K-054S Pulse Bluetooth speaker, New generation, 2x6W, Changing color LEDs, 86dB, Frequency response 100Hz-20KHz

ST K-054S Pulse Bluetooth speaker, New generation, 2x6W, Changing color LEDs, 86dB, Frequency response 100Hz-20KHz

1.525,00 ден.   Спореди

ST K-054S Pulse Bluetooth speaker
• New generation
• 2x6W
• Changing color LEDs
• 86dB
• Frequency response 100Hz-20KHz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.525,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ST K-054S Pulse Bluetooth speaker
• New generation
• 2x6W
• Changing color LEDs
• 86dB
• Frequency response 100Hz-20KHz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка