ST 5.5KW so inverter

31.990,00 ден.   Спореди

Cooling 5.5KW and Heating 6.01KW, LED Display, lonizator,on&off, Toshiba Compressor, BF-WHITE panel, R410A Ecological Gas, Class A in Cooling, Class A in Heating


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 31.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooling 5.5KW and Heating 6.01KW, LED Display, lonizator,on&off, Toshiba Compressor, BF-WHITE panel, R410A Ecological Gas, Class A in Cooling, Class A in Heating

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 2 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

buying cialis generic


         

Објавено


пред 2 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

levitra professional


         

Објавено


пред 2 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

antabuse for sale


         

Објавено


пред 2 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

can you buy cialis online


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.