ST 3.5KW so inverter

22.990,00 ден.   Спореди

Cooling 3.52KW and Heating 4.01KW, LED Display, lonizator,on&off, Toshiba Compressor, BF-WHITE panel, R410A Ecological Gas, Class A in Cooling, Class A in Heating


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 22.990,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Cooling 3.52KW and Heating 4.01KW, LED Display, lonizator,on&off, Toshiba Compressor, BF-WHITE panel, R410A Ecological Gas, Class A in Cooling, Class A in Heating

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 4 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

kata strofaste st lazat mnogu