ST 19" 19E300V, Superior Technology, Wide LED monitor

3.766,00 ден.   Спореди

ST 19`` 19E300V
• Superior Technology
• Wide LED monitor
• Resolution: 1366x768
• Brightness: 200cd/m2
• Contrast ratio: 5000000:1
• Viewing angle: H:90° V:65°
• Vie...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.766,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ST 19`` 19E300V
• Superior Technology
• Wide LED monitor
• Resolution: 1366x768
• Brightness: 200cd/m2
• Contrast ratio: 5000000:1
• Viewing angle: H:90° V:65°
• Viewing area: 409.8x230.4(mm2)
• Response time: 2ms
• Display color: 16.7M
• Interface: 1 x VGA
• Screen Size: 18.5`` Wide
• E-Series
• Accessories: Power cable
• User manual
• VGA cable

Дијагонала 19'' Inches
Екран на допир No
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка