SSD Kingston mSATA 120GB SMS200

3.564,00 ден.   Спореди

SSD Kingston mSATA 120GB SMS200


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.564,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SSD Kingston mSATA 120GB SMS200

Тип на диск Internal
Капацитет 120 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка