SSD/HDD Caddy for notebook ODD slot 12.7mm

567,00 ден.   Спореди

Specification:
SATA to SATA 2nd HDD Hard Drive Caddy for 12.7mm Universal CD / DVD - ROM
Caddy Thickness: 12.7mm
Caddy Interface: SATA
Hard Drive Interface: SATA ( 2.5" sata and ssd dr...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 567,00 ден.

пред 4 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 570,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification:
SATA to SATA 2nd HDD Hard Drive Caddy for 12.7mm Universal CD / DVD - ROM
Caddy Thickness: 12.7mm
Caddy Interface: SATA
Hard Drive Interface: SATA ( 2.5" sata and ssd drives )
This 2nd Hard Disk Drive Adapter can increase your storage
It enables you to add a second notebook hard disk drive to your modular/optical bay

Compatible with:
For 12.7mm ODD slot Laptop

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка