Sporet BEKO Model CE58000, Seven cooking option,four cooking zones, ooven volume , grill, glasceramic, W/H/D- 50/85/60 cm, Colr Wighte

17.990,00 ден.   Спореди

Шифра 64235 - Sporet BEKO Model CE58000, Seven cooking option,four cooking zones, ooven volume , grill, glasceramic, W/H/D- 50/85/60 cm, Colr Wighte


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 64235 - Sporet BEKO Model CE58000, Seven cooking option,four cooking zones, ooven volume , grill, glasceramic, W/H/D- 50/85/60 cm, Colr Wighte

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи