Spire WDS.2012

Spire WDS.2012

1.199,00 ден.   Спореди

Spire WDS.2012, Wireless Keyboard and Mouse, Portable, lightweight and easy on the go, Wireless 2.4G Hz free moving within 10 metres, USB Nano receiver, 2.0 & 3.0 compatibility Part No. SP-KM202


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Spire WDS.2012, Wireless Keyboard and Mouse, Portable, lightweight and easy on the go, Wireless 2.4G Hz free moving within 10 metres, USB Nano receiver, 2.0 & 3.0 compatibility Part No. SP-KM202

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка