Spire Storm 610 Socket 775/AM2/AM3 aluminum 22dBA cooler

Spire Storm 610 Socket 775/AM2/AM3 aluminum 22dBA cooler

449,00 ден.   Спореди

Spire Storm 610 Socket 775/AM2/AM3 aluminum 22dBA cooler, SP610S1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 449,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Spire Storm 610 Socket 775/AM2/AM3 aluminum 22dBA cooler, SP610S1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка