Spire Storm 532 Socket 1156/1366 aluminum cooler 25dBA

Spire Storm 532 Socket 1156/1366 aluminum cooler 25dBA

359,00 ден.   Спореди

Spire Storm 532 Socket 1156/1366 aluminum cooler 25dBA, SP532S7


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 359,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Spire Storm 532 Socket 1156/1366 aluminum cooler 25dBA, SP532S7

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка