Spire Micro ATX & MINI ITX SPM210B-300W-PFC Cube Chassis with 300W PS, Gloss/Black piano finish, Structure 328*135*220 mm, Folded edges, vertical or Horizontal placement, ventilated top/bottom/side panel, Sturdy 0.6mm SGCC

2.690,00 ден.   Спореди

Spire Micro ATX & MINI ITX SPM210B-300W-PFC Cube Chassis with 300W PS, Gloss/Black piano finish, Structure 328*135*220 mm, Folded edges, vertical or Horizontal placement, ventilated top/bottom/side pa...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.690,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Spire Micro ATX & MINI ITX SPM210B-300W-PFC Cube Chassis with 300W PS, Gloss/Black piano finish, Structure 328*135*220 mm, Folded edges, vertical or Horizontal placement, ventilated top/bottom/side panel, Sturdy 0.6mm SGCC

Уреди за напојување 300 W
Тип на куќиште Micro
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка